E-Katalog

Hakkımızda

NPK  İNŞAAT  ilk şirketi  olan; POLATLAR SERAMİK  2000  yılında seramik firması olarak kurulmuş ve faaliyetinin başlangıcından bu yana büyük çaplı işlere imza atarak  adını duyurmuştur.

2010 döneminde POLATLAR İNŞAAT faaliyetlerini, Mühendislik-Tedarik-İnşaat esaslı “Anahtar Teslim” projeler  ile Gaziantep  Müteahhitler arasında üstün bir pozisyon kazanmıştır. 2010 yıllarda POLATLAR 1 APARTMANI ile yeni bir başlangıç  yapan POLATLAR İNŞAAT MÜTEAHHİTLİK  2015 YILINDA yılında yoluna NPK İNŞAAT olarak  devam etme kararı alarak kendi içinde kendini farklılaştırarak inşaat sektöründeki saygın yerini almıştır.

2015 yılı itibariyle, NPK  İnşaat  faaliyet sahası, üstün teknolojik ve idari altyapısı, geniş mali imkanları ile  inşaat sektöründeki lider pozisyonunu ,  teknik ve idari personeli, güçlü ekipmanıyla önemli projelere imza atmaya devam etmektedir.

Faaliyete başladığı günden bu yana ultra lüks projelere imza atmış olan NPK İnşaat çalışmalarına her gün daha yenilikçi, çağdaş , perspektif  ( görüş )  bir gözle bakmayı amaçlamıştır.

Her zaman şirket olarak en büyük gayemiz müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sunmak ayrıca dürüstlük, güvenilirlik, sorumluluk , çözümcülük kavramlarını kendimize ilke edinip  vermiş olduğu taahhütleri her zaman zamanından önce  ve  en doğru şekilde  yerine getirerek tüm idari işlemlerinizinde , iskan işlemlerinizde çözüm ortağıniz olmaktayız

NPK İNŞAAT  bu sitede  kısaca değinilen çalışmaları ve başarılarla dolu geçmişinin haklı gururunu, kuruluşunun ilk gününden itibaren kaybetmediği genç ve dinamik ruh ile emin adımlarla geleceğe taşımaktadır.

Whatsap Destek