E-Katalog

Kurumsal Prensiblerimiz

Kalite, Güven, İtibar

Şirketimiz , kalite ve güven üzerine inşa edilmiştir. Taahhüdümüz; tüm projeleri hatasız ve zamanında teslim etmek, sağlam iş çıkartmak, en güvenilir hizmeti üretmektir. Dürüstlükten, doğruluktan ve tutarlılıktan asla taviz verilmeden , hiç  durmaksızın çalışmak, yüksek başarıyı hedeflemek ve hep daha ileriye ulaşmak, en temel ilkemizdir.

Geleneklere Bağlılık Ve Yeniliklere Açıklık

Bunca zamandır yaptığımız çalışmalarımızda geleneklerimize bağlı  ,çağdaş ve ilerici yaklaşımları takip ederek   gelenek ve  yenilikleri  birleştirmiştir.

Eşitlik, Adalet, Vefa

Npk inşaat olarak tüm çalışanlarımız bir aile olarak  birbirine kenetlenmiştir.  Büyük işleri ancak birbirlerine güvenip dayanarak başarabildikleri gerçeğinden hareketle, NPK İNŞAAT  tüm fertleri, yapı taşı sevgi – saygı – özveri olan güçlü bir ekip ruhuna sahiptir.

İnsanlara Faydalı

Toplumun bir parçası olduğumuzun farkındalığıyla, Sürdürülebilir bir gelecek yaratmak için, sosyal ve toplumsal görev bilinci içinde üzerimize düşen yükümlülükleri araştırır ve bunları en faydalı olacak şekilde yerine getiririz. Yaptığımz işin insanlara faydalı olup onların yaşamlarını  kolaylaştırmayı hedeflenmektedir.

Çevreye Saygı

En temel ilkerimizden biri ; tüm iş süreçlerimizde doğanın korunmasının ve ekolojik düzene fayda sağlanmasının, gelecek kuşakların yaşam kalitesinin arttırılması için birincil öncelik olduğunun bilinciyle hareket etmektir.

Whatsap Destek